DBC_5193
EL PRIMERO HOTEL

Shijoni Qëndrimin Tuaj në Hotelin Tonë

E vendosur në Sarandë, 450 m nga plazhi Maestral, Hotel El Primero përmban një restorant, parkim falas privat, një bar dhe një zonë private plazhi. Kjo pronë gjithashtu ju ofron miqve një pishinë të hapur. Akomodimi ofron recepsion 24 orë, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në hotel, çdo dhomë përfshin një gardërobë. Në El Primero Hotel dhomat janë të pajisura me një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private.

Te ftuarit në akomodim mund të gëzojnë një mëngjes kontinental.

Hotel El Primero ofron një tarracë dielli.

Ne flasim gjuhën tuaj!

EL PRIMERO HOTEL

Dhomat Tona

Dhome Treshe Deluxe me Pamje nga Deti

Kjo dhomë treshe përmban një ballkon, wifi dhe ajër të kondicionuar …

Dhoma Dopio ose Dyshe me Pamje nga Deti

Kjo dhomë dopio / dyshe ka një ballkon, ajer te kondicionuar dhe TV me ekran të sheshtë…

Suite Deluxe me Pamje nga Deti

Kjo suitë përmban një ballkon, ajer te kondicionuar dhe TV satelitor …

EL PRIMERO HOTEL

Dhomat Tona

Dhome Treshe Deluxe me Pamje nga Deti

Kjo dhomë treshe përmban një ballkon, wifi dhe ajër të kondicionuar …

Dhoma Dopio ose Dyshe me Pamje nga Deti

Kjo dhomë dopio / dyshe ka një ballkon, ajer te kondicionuar dhe TV me ekran të sheshtë…

Suite Deluxe me Pamje nga Deti

Kjo suitë përmban një ballkon, ajer te kondicionuar dhe TV satelitor …

EL PRIMERO HOTEL

Kontakt

Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni

EL PRIMERO HOTEL

Galeri

EL PRIMERO HOTEL

Sherbimet

null

Sea View

null

Free WiFi

null

Room Service

null

Air Conditioning